"Шахтар" у результативному протистоянні наніс поразку "Десні"

Шахтар у результативному протистоянні наніс поразку Десні

КИЇВ. 13 липня. УНН. У 30-му турі Української Прем’єр-ліги “Шахтар” на виїзді зустрічався з “Десною”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу змагань. “Гірники”, які вже вирішили свої турнірні завдання, зустрічалися з дуже мотивованим суперником, що веде боротьбу за друге місце. Команди розпочали поєдинок у невисокому темпі, а коли ближче до середини тайму швидкості помітно зросли, то відразу пішли й голи. На 25-й хвилині Майкон підібрав м’яч після розіграшу кутового та знайшов передачею Соломона, той підробив і потужно пробив під поперечину — 0:1. А вже в наступному епізоді Манор сам виступив у ролі асистента: відібрав м’яч у суперника й вирізав відмінний пас на Тете, який упевнено пере