"Часу на емоції немає": Михайличенко закликав гравців Динамо забути поразку від Шахтаря

unian.ua

Часу на емоції немає: Михайличенко закликав гравців Динамо забути поразку від Шахтаря

Олексій Михайличенко / фото REUTERS Головний тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко прокоментував поразку від донецького "Шахтаря" (2:3) у 29-му турі Української Прем'єр-ліги. Читайте також Шахтар вчетверте поспіль обіграв Динамо в УПЛ (відео) Спеціаліста цитує прес-служба столичного клубу. "Ми не налаштовувалися набирати одне очко, а збиралися грати на перемогу. Ми знаємо цінність кожного очка в такому матчі. Напевно, в першому таймі були трошки сковані, результат нависав над нами. Треба визнати, що ми повністю програли перший тайм, допустили помилки, одна з яких призвела до першого пропущеного м'яча. У другому таймі хлопці заграли так, як вони можуть, як вони повинні грати. На жа