Динамо в матчі з трьома пенальті та видаленням розгромило Олександрію

unian.ua

Русин реалізував пенальті / фото dynamo.kiev.ua 7 червня у 25-му турі Української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало "Олександрію". Матч проходив на НСК "Олімпійський" при порожніх трибунах і завершився перемогою господарів з рахунком 5:1. Читайте також Динамо - Олександрія: відеоогляд матчу УПЛ У перші півгодини арбітр призначив три пенальті - два у ворота "Олександрії" і один - "Динамо". Удар Буяльського з точки дістав воротар Паньків, але на підпорі першим опинився динамівець Кендзьора, який повернув м'яч виконавцю покарання, а той з другої спроби не схибив. На 20-й хвилині Русин заробив ще один 11-метровий, який сам і реалізував, зробивши рахунок 2:0. В середині першого тайму Кадір