Юні кропивничанки здобули перемогу на турнірі з гімнастики

tribuna.kr.ua

У Харкові завершилась відкрита першість КДЮСШ з художньої гімнастики «Осінь-2019». У змаганнях взяли участь 540 учасниць із 23 команд. Про це повідомляє Трибуна з посиланням на МРК. Десять гімнасток із Кропивницького, вихованки  спортивної школи  № 3, успішно виступили на престижному турнірі. Юна кропивницька грація  Катерина Савченко стала чемпіонкою першості. Кароліна Кнюкштенє, Світлана Вандекергоф, Владислава Хоменко, Владислава Попруга, Мілана Тороп, Вікторія Колодич та Поліна Астафєва посіли ІІ місця, а в активі їх одноклубниць Аріни Кнюкштенє та Вікторії Непорожня – бронзові медалі.