«Зоря» вирвала вольову перемогу в ФК «Львів»

volyn.com.ua

У 25-му турі чемпіонату України "Зоря" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі приймала ФК "Львів". Господарі здобули вольову перемогу - 2:1, повідомляє
На 42-й хвилині матчу Бруно Дуарте вивів гостей вперед, відзначившись ударом головою після навісу зі штрафного. Через чотирнадцять хвилин "Зоря" відігралася завдяки голу головою, який забив Пилип Будківський. На останніх хвилинах поєдинку перемогу господарям приніс Олександр Караваєв, який реалізував пенальті.
Після цього матчу "Зоря" набрала 35 очок і посідає в турнірній таблиці УПЛ четверте місце. У "Львова" - 30 очок і шостий рядок.
"Зоря" - ФК "Львів" - 2:1
Голи:...

Читать новость полностью

Поделитесь новостью:

Сергій Сапронов: «Латвія - фізично міцний суперник»

WU-17: дівоча збірна України готується до двох поєдинків із командою Латвії

womensfootball.com.ua

Сумській велосипедист взяв бронзу чемпіонату України

17 Сентября 2019 11:29   Просмотров: 42 13-15 вересня в Кропивницького проходив чемпіонат України з велоспорту з...