Англія вийшла у фінал Ліги націй

1news.com.ua

Віце-чемпіони світу вилетіли у другий дивізіон Ліги націй, інформує 1NEWS. У вирішальному матчі групи А4 в Лізі націй збірна Англії обіграла на своєму полі Хорватію 2:1. На «Вемблі» першими відзначились гості – Крамарич вивів Хорватію вперед на початку другого тайму. Втім, англійці спочатку відігралися – на 78-й хвилині забив Лінгард. А на 86-й хвилині гол Кейна приніс Англії перемогу 2:1. Англія перемогла в групі А4, набрав 7 очок, і вийшла у фінальну четвірку. Іспанія на другому місці – 6 очок, а хорвати вилетіли в другий дивізіон, здобувши лише 4 очки.