"Барселона" може втратити свого флангового захисника Жорді Альбу. Повідомляють Футбольні трансфери 29-річний іспанець не задоволений своїм становищем у команді, тож готовий розглянути пропозиції трансферу.Найактивнішими у боротьбі називаються "Манчесетр Юнайтед" та "Ювентус". Додамо, що Альба повернувся до національної збірної.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!

Читати новину повністю

Поділитися новиною:

Кропивницькі боксери привезли з Миколаєва “срібло” і “бронзу”

У Миколаєві завершився Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України...

projektor.com.ua

Усик зайняв 4-е місце в рейтингу The Ring незалежно від вагової категорії 1 234 567

Усик зайняв 4-е місце в рейтингу The Ring незалежно від вагової категорії

Після того, як Усик нокаутував Беллью, він обігнав казахського боксера Геннадія Головкіна, який виступає в середній...

day.kyiv.ua

Боксери з Корабельного району вибороли медалі на Всеукраїнському турнірі пам‘яті Олега Григор‘єва 1 234 567

Боксери Корабельного району виграли «золото», «срібло» та «бронзу» на...

korabelov.info

Маленька кропивничанка стала другою на всеукраїнських змаганнях з художньої гімнастики 1 234 567

Вихованка секції художньої гімнастики дитячо-юнацького клубу «Скіф»...

cbn.com.ua

Тернопільські борці греко-римського стилю привезли з Черкас сім медалей 1 234 567

Тернопільські борці греко-римського стилю привезли з Черкас сім медалей

На пoчатку листoпада у Черкасах відбувся IX Відкритий oбласний турнір з грекo-римськoї бoрoтьби серед юнаків на призи пам’яті ма