Матч Ліги Європи Ворскла — Карабах двічі переривався після безладів на трибунах

sport.unian.ua

Матч у Полтаві переривався через димових шашок на трибунах / sportarena.com
Матч Ворскла — Карабах був припинений арбітром Сандро Шарером на 65-й хвилині.
З трибун почали кидати піротехніку, в результаті чого суддя відвів команди в підтрибунне приміщення, повідомляє
SportArena
.
Примітно, що це не перший випадок в цьому матчі, коли суддя вирішив призупинити гру. На початку другого тайму суддя зупинив гру, але з поля команди не виводив.
На 70-й хвилині команди повернулися на поле, і гра продовжилася. На даний момент рахунок 0:1, пенальті на 13-й хвилині гри реалізував Абдуллаєв.