У буковинців збільшилась заборгованість за природний газ у 1,5 рази

bukinfo.com.ua

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / В порівнянні з аналогічними періодом минулого року, заборгованість жителів Чернівецької області за використаний природний газ збільшилася на 75,7 млн грн. Станом на 1 серпня 2018 року ця сума становить 228 млн грн. Збільшення неплатежів та накопичення заборгованості змушує компанію вдаватися до припинення газопостачання таким споживачам та стягнення заборгованості через виконавчі органи. Найбільші суми заборгованості зафіксовані в обласному центрі Буковини, Кіцманському та Новоселицькому районах області. Наразі вони складають 66 % від загального боргу споживачів блакитного палива краю.