На Тернопільщині відбудлося чотири спаринги обласних команд. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.
Пропонуємо до Вашої уваги результати інших матчів:
ФК «Копичинці» – «Гірник» (Новосілка) – 6:0
«Кристал» (Чортків) – ФК «Заводське» – 3:3
ФК «Наше місто» (Ковель) – «Арсенал» (Білокриниця) – 1:3.
Деталі поєдинків очікуйте згодом.
0

Читати новину повністю

Поділитися новиною:

18-річна украиских тенісистка Даяна Ястремська виграла турнір WTA з призовим фондом 226 750 доларів.

ipress.ua

Українка Ястремська виграла тенісний турнір у Гонконгу 1 234 567

Українка Ястремська виграла тенісний турнір у Гонконгу

У фіналі турніру Prudential Hong Kong Tennis Open українська тенісистка Даяна Ястремська з рахунком 6:2, 6:1 виграла...

gordonua.com

Футбольні збірні України та Італії зіграли внічию 1 234 567

Футбольні збірні України та Італії зіграли внічию

Після перерви рахунок відкрив Федеріко Бернардескі, який відзначився завдяки рикошету на 55-й хвилині ударом з...

1news.com.ua

Батько Нурмагомедова пообіцяв покарати сина жорсткіше, ніж UFC – ЗМІ РФ 1 234 567

Батько Нурмагомедова пообіцяв покарати сина жорсткіше, ніж UFC – ЗМІ РФ

Батько і тренер російського бійця змішаного стилю Хабіба...

galicia-news.com.ua

В оновленому після ремонту спортзалі Корабельного району відбувся боксерський турнір 1 234 567

В Миколаєві в оновленому після ремонту спортивному залі СДЮСШОР-6 у...

korabelov.info

Українки здобули яскраву перемогу на старті молодіжного Кубка світу з баскетболу 3х3 1 234 567

Молодіжна “Жовто-сині” під керівництвом головного тренера Володимира Холопова продемонстрували яскравий баскетбол. Суперники йшл