Спортсмени з Херсона здобули нагороди на Чемпіонаті України з карате

most.ks.ua

Вихованці ДЮСШ “Спартак” здобули “золото” на Чемпіонаті України з кіокушин БуДо карате WKB. Людмила Діденко виборола І місце у розділі “Куміте”, Максим Каспрівський здобув два І місця у розділах “Куміте” і “Ката”.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Також вихованці Херсонського ДЮКФП №5 на цих змаганнях вибороли чотири І місця.

Зокрема Юлія Дерій здобула два І місця у розділах “Куміте” і “Ката”. Ілля Горлов та Ярослав Білий вибороли по одному І місцю у розділі “Куміте”.

Окрім того, серед юних херсонців є срібні та бронзові медалісти цього чемпіонату, уточнив Мрочко.

Змагання пройшли минулого тижня в Ужгороді.

Раніше повідомлялось, що вихованці Нововоронцовської ДЮСШ Іван Костюченко та Аліса Белінська стали призерами II етапу Всеукраїнських змагань “Фестиваль легкоатлетичного триборства” серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження.