Юний франківець переміг на тенісному турнірі в Луцьку

pik.net.ua

Дует франківця Данила Дубленича й киянина Ярослава Волкова переміг у тенісному турнірі “Відкритий чемпіонат Луцька U12”.

Про це повідомляє Федерація тенісу Івано-Франківської області.

Представник франківського клубу MSA та його партнер-киянин зіграли на змаганнях три поєдинки. Після впевнених перемог 6-2, 6-2, та 6-3, 6-1, тенісисти у фіналі зустрілися з парою Скакун/Мещеряков.

До слова, місяць перед тим 12-річний Данило Дубленич переміг у своїй віковій категорії на турнірі “Кубок Луцька”.

Спортсмен зіграв чотири поєдинки, у всіх здобув перемоги. Спершу здолав суперника з Коломиї (6:2, 6:0), далі – киянина (6:0, 6:0). У півфіналі (6:1, 6:0) переміг іншого суперника зі столиці, а у фіналі переграв опонента зі Львова (6:1 6:0).