Прикарпатці у складі Національної збірної України тріумфували на чемпіонат Європи з Таеквон-До

pik.net.ua

Змагання проходили з 17 по 22 квітня польському місті Люблін та зібрали 840 найсильніших спортсменів Європи з 33 країн.

Здобувши 16 «золотих», 11 «срібних» та 15 «бронзових» медалей, спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До зайняли перше загальнокомандне місце.

Українська збірна випередила господарів – збірну Польщі, яка здобула 14 перших сходинок, а також Румунію, що має в доробку 9 золотих медалей.

Чудово виступили на чемпіонаті Європи-2024 спортсмени з Прикарпаття:

Зокрема, Лідія Приймак вдруге здобула титул чемпіонки Європи у спарингу (65 кг.), а Денис Липовецький став дворазовим чемпіоном Європи у спарингу серед юніорів в ваговій категорії (60 кг). Також відзначимо Дарію Томенчук, яка здобула «срібло» у спарингу серед юніорок в ваговій категорії -61 кг

У другий змагальний день Андрій Томенчук виборов друге місце у ваговій категорії -45 кг, Ольга Григорчин здобула «бронзу» медаль у ваговій категорії -45 кг, так саму які і Станіслав Габльовський, який був третім у ваговій категорії +65 серед юнаків.

Надзвичайно успішним був для франківських таеквондистів третій змагальний день чемпіонату, адже наші спортсмени допомогли юнацькій жіночій та чоловічій командам (у програмі «Спаринг») вибороти золоті медалі та титули Чемпіонів Європи-2024 у командних змаганнях. Також відзначимо срібну нагороду юнацької команда у програмі «Спеціальна техніка».

В складі національної збірної з командних розділів були представники Івано-Франківщини:

Натомість у завершальний четвертий день Артем Гаєнко здобув срібну нагороду в спарингу серед доросли (69 кг).

Натомість бронзові медалі здобули чоловіча команда (дорослі), до складу якої входили франківці Артур Кузьмін, Владислав Барчук, Артем Гаєнко та Марко Бойчук. Окрім того, жіноча команда (дорослі) у спеціальній техніці здобула “бронзу”, а до її складу входила Ангеліна Караваєва.

Спортсмени представляють Івано-франківську ДЮСШ№1 обласної ради, та тренуються під керівництвом ЗТУ Олега Соловʼя та ЗТУ Катерини Соловей, а також Віталія Солов’я.