Франківець Данило Дубленич переміг у тенісному турнірі “Відкритий чемпіонат Луцька U12”

mi100.info

Данило Дубленич з івано-франківського клубу MSA разом з партнером Ярославом Волковим з Київщини здобули перемогу у парному розряді на турнірі першої категорії “Відкритий чемпіонат Луцька U12”. Хлопці зіграли на змаганнях три поєдинки, повідомляє обласна федерація тенісу Івано-Франківська. Після впевнених перемог 6-2, 6-2, та 6-3, 6-1, тенісисти у фіналі зустрілися з парою Скакун/Мещеряков. У першому сеті […]The post Франківець Данило Дубленич переміг у тенісному турнірі “Відкритий чемпіонат Луцька U12” appeared first on Місто.