Патрульна поліцейська з Рівненщини виборола першість чемпіонату Європи з гирьового спорту

rivne1.tv

Минулого тижня наша патрульна підкорила Париж. Саме там із 17 по 21 квітня проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту.

У складі національної збірної України Оксана взяла участь та у ваговій категорії до 68 кг виборола першість.

У підсумку українська збірна посіла перше загальнокомандне місце на континентальній першості з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, молодших та старших юнаків та дівчат.

Збірну України представляли 80 спортсменів. Конкуренцію їм склали 345 учасників з 17-ти країн. Наші спортсмени вибороли 204 медалі, з яких 160 золотих, 37 срібних та 7 бронзових здобули наші спортсмени.

Вітаємо спортсменку із досягненням та бажаємо нових перемог!

Ми прагнемо ділитися з Вами ще більшою кількістю новин та цікавих матеріалів. Будемо раді бачити та спілкуватися з Вами на наших сторінках у

Працюємо для Вас! Оперативно, правдиво, з любов’ю!