Несамовито забивали: “Динамо” розтрощило румунський клуб

bigkyiv.com.ua

До цього у спарингах команді не щастило: були поразки від “Рапіда” (Відень), “Марібора” (Словенія) та нічия з “Аустрією” (Лустенау, Австрія). Сьогодні ж гра завершилась із рахунком 5:1 на користь української команди. У п’ятницю, 3 лютого, відбувся товариський матч між київським «Динамо» та румунським клубом «Уніря» з міста Деж. «Динамо» Київ , забиті голи: Беніто, 2, 13, Тимчик, 25, Ванат, 32, Супряга, 83 – Поп, 89 Перший тайм «Динамо» грало у складі: Нещерет, Вівчаренко, Бол, Д’ячук, Тимчик, Сидорчук, Яцик, Царенко, Беніто, Кабаєв, Ванат. У другому таймі команда була у складі: Моргун, Дубінчак, Сирота, Попов, Караваєв, Лонвейк, Андрієвський, Шепелєв, Діалло, Супряга, Волошин. До слова, Володимир Кличко закликав президента МОК не допускати спортсменів із РФ до участі в Олімпіаді.