На Тернопільщині розпочався кубок Тернопільської футзальної ліги

gazeta1.com

26 січня матчем 1/8 фіналу між двома тернопільськими командами «Тернопільводоканал» та «ЮА Стандарт» розпочався кубок Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Команди виступають у різних дивізіонах Тернопільської футзальної ліги – «ЮА Стандарт» у другому, а «Тернопільводоканал» – третьому, тим не менше, старт матчу був рівним, більше того, рахунок відкрили саме водоканалівці. Дмитро Якубішин обікрав капітана суперника і потужно, а головне влучно пробив під поперечину. Ключовим в матчі стали дві хвилини ближче до завершення першого тайму, впродовж яких команда «ЮА Стандарт» зуміла двічі відзначитися. Щоправда, у першому випадку їм допоміг у цього головний бомбардир «Тернопільводоканалу» у футзальній лізі Володимир Кармелюк, котрий ведучи боротьбу з суперником у власному карному майданчику, зрізав м’яча у власні ворота. А за мить був красень-гол п’ятою досвідченого Олександра Нетечі з «ЮА Стандарт». У другому таймі більш технічніша команда «ЮА Стандарт» на класі зуміла ще двічі відзначитися, довівши матч до комфортної перемоги – 4:1. Зі свого боку, ми вітаємо переможців і перших учасників 1/4 фіналу кубку, разом з тим, добрих слів заслуговують і водоканалівці, їм не відмовиш у бажанні боротися до останнього, а їх намагання грати саме у футзал (більшість гравців Тернопільської футзальної ліги прийшли з великого футболу і їм ще бракує навиків гри саме з «маленьким» м’ячем), відзначають навіть фахівці, які мають величезний футзальний досвід, а нині знаходяться на Тернопільщині, втікаючи від війни на їхніх рідних землях. Тут велика заслуга тренера «Тернопільводоканалу» Володимира Левчука та директора підприємства Володимира Кузьми, котрий запросив досвідченого наставника, при цьому, як і раніше, акцент у комплектуванні команді і далі робиться на працівниках комунального підприємства. *** «Тернопільводоканал» (Тернопіль) – «ЮА Стандарт» (Тернопіль) – 1:4 (1:2) «Тернопільводоканал»: Ткачук – Шулька, Богуцький, Антонюк, Кармелюк, Довгань, Якубішин, Єднаковський, Гаяць, Глов’юк. Тренер – Володимир Левчук. «ЮА Стандарт»: Строєвус – Гуль, Малик, Берегуля, Хабаров, Нетеча, В. Онищук, Д. Онищук, Івашків, Король. Тренер – Андрій Малик. Голи: Дмитро Якубішин (7), Володимир Кармелюк (18, а/г), Олександр Нетеча (19), Руслан Хабаров (25), Роман Гуль (42). Попереджений: Роман Гуль (41).