Чемпіонат світу-2022: підсумки обох матчів 5 грудня (ВІДЕО)

pik.net.ua

На ЧС-2022 у Катарі проходять матчі 1/8 фіналу. Збірна Японії, яка вже перемогла дві європейські збірні, зустрічалась зі збірною Хорватії, розповідає ПІК із посиланням на “Інформатор“. Збірна Японії відкрила рахунок наприкінці першої половини зустрічі. Гол на свій рахунок на 43-й хвилині записав Маеда. Хорватія відігралась на 55-й хвилині завдяки влучному удару Перішича. Основний час закінчився з нічийним результатом. Не забивали команди і у додаткові тридцять хвилин. Серію пенальті розпочали японці і не забили перший удар. Мінаміно не зміг пробити Ліваковіча. Влашич не схибив, а Мітома не забив другий пенальті збірної Японії. Брозович реалізував свою спробу. І тільки третій удар японців у виконанні Асано приніс результат. Лівая та Йосіда також не забили, Пашалич вивів Хорватію в 1/4 фіналу. У другому матчі ігрового дня Бразилія зустрічалася з Південною Кореєю. У Досі фаворити зняли всі питання щодо долі зустрічі ще у першому таймі. На 7-й хвилині рахунок відкрив Вінісіус Жуніор. Незабаром Неймар, який повернувся до складу після травми, реалізував пенальті та збільшив перевагу своєї команди. На 29-й хвилині Рішарлісон довів рахунок до розгромного. А Лукас Пакета до перерви забив у ворота корейців ще один гол. У другому таймі Південна Корея відповіла голом Пек Син Хо, який відзначився на 76-й хвилині. Збірна Бразилії перемогла Південну Корею з рахунком 4:1. У чвертьфіналі бразильці 9 грудня зустрінуться з хорватами. У вівторок пройдуть останні два матчі 1/8 фіналу: Марокко – Іспанія, Португалія – Швейцарія. Чвертьфінали ЧС-2022