Тернопільська "Нива" розгромила "Буковину" у Чернівцях і гратиме в чемпіонському раунді

gazeta1.com

Тернопільська Нива розгромила Буковину у Чернівцях і гратиме в чемпіонському раунді

Сьогодні, 27 листопада, тернопільська “Нива” у закличному, 14-му турі попереднього етапу чемпіонату України серед команд першої ліги (західна група) у гостях перемогла чернівецьку “Буковину” (3:0) і не залежно від результатів інших матчів, забезпечила собі право участі в чемпіонському раунді. Вже на початку зустрічі гості продемонстрували своє бажання здобути три очки і зняти всі питання про долю четвертого місця. На четвертій хвилині 21-річнйи хавбек Богдан Козак відкрив рахунок у матчі. Для Богдана це дебютний гол у нинішньому сезоні. Ще до перерви чудову можливість збільшити свою перевагу мали підопічні Задорожного, але Різник з пенальті пробив вище воріт. Відгратися у другому таймі чернівчани не змогли. До того ж, наприкінці зустрічі свій другий гол у матчі забив Козак, а у компенсованйи час чудовий удар з-за меж штрафної вдався Проціву. Таким чином, “Нива” завершує 2022 рік на четвертому місці і навесні гратиме у чемпіонському раунді. “Буковина” (Чернівці) – “Нива” (Тренопіль) – 0:3 (0:1) Голи: Козак (4, 85), Проців (90+4) Нереалізований пенальті: А. Різник (40)