“Динамо” програло “Ренну” у Лізі Європи УЄФА

bigkyiv.com.ua

Футболісти київського “Динамо” зазнали третьої поразки поспіль на груповій стадії Ліги Європи УЄФА. Про це повідомляє УАФ. “Біло-сині” у гостях на стадіоні “Роажон Парк” поступилися французькому “Ренну” – 1:2 Мартен Террьє на 23-й хвилині поцілив у праву “дев’ятку” воріт Дениса Бойка, на що відповів ударом під поперечину Віктор Циганков (33). Перемогу господарям приніс Дезіре Дуе на 89-й хвилині. В іншому матчі квартету В турецький “Фенербахче” переміг кіпрський АЕК – 2:0. Турнірна таблиця: “Фенербахче” – 7 очок, “Ренн” – 7, АЕК – 3, “Динамо” – 0. У наступному турі 13 жовтня зіграють: “Динамо” – “Ренн”, АЕК – “Фенербахче”. Нагадаємо, “Динамо” розпочало виступ у Лізі Європи поразками у Стамбулі від “Фенербахче” (1:2) та у польському Кракові від АЕКа (0:1).