Франківчанка Людмила Лузан стала дворазовою чемпіонкою світу

pik.net.ua

Цього разу першою наша спортсменка фінішувала у фіналі на 500 метрів каное-одиночок, пише ПІК. Нагадаємо, 6 серпня для Людмили розпочався із фінального заїзду каное-двійки разом з Анастасією Четверіковою. Наші дівчата на дистанції 500 м стали другими, програвши парі з Китаю трохи більше двох секунд. Таким чином, веслувальниці стали срібними призерками чемпіонату світу. Згодом на Лузан очікував вже інший фінал – цього разу одиночний заїзд на дистанції 1 000 м. Тут наша спортсменка підтвердила свій високий клас, показавши найкращий результат і випередивши силійку Марію Маільярд на більш ніж дві секунди – 4.47,90 хв. Це “золото” стало першим для Лузан в одиночних змаганнях на чемпіонатах світу. Українська каное-двійка стала другою на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное. Людмила Лузан та Анастасія Четверікова продемонстрували другий час у фінальному запливі на 500 метрів. Найкращими стали спортсменки зі збірної Китаю, бронзу здобули угорки. Раніше чоловіча байдарка-четвірка виграла бронзу ЧС. Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное3-7 серпня, м. Галіфакс, Каннада6 серпня (субота)Каное-двійка, 500 м (жінки):1. Китай – 2.01,26 хв;2. Україна (Л. Лузан і А. Четверікова) – 2.03,32;3. Угорщина – 2.04,70. Каное-одиночка, 1 000 м (жінки):1. Людмила Лузан (Україна) – 4.47,90 хв;2. Марія Маільярд (Чилі) – 4.50,02;3. Анніка Лоске (Німеччина) – 4.51,46. Додамо, що з чотирма нагородами (2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова) українці йдуть другими в медальному заліку.