Олімпіада-2020: українець ефектно вийшов у фінал з греко-римської боротьби

volyn.com.ua

Насібов пройшов у півфінал завдяки двом перемогам у стартових раундах. Спочатку українець здолав данця Фредріка Б’єрхууса, а після нього вибив з боротьби за «золото» представника ОКР Артьома Суркова, передає Наприкінці зустрічі Насібов на емоціях здобув ще два очки і пройшов у фінал. У підсумку ж українець здобув перемогу у сутичці з рахунком 7:6. Суперником Насібова у півфіналі став єгипетський борець Могаммед Ібрагім Ель-Саєд. На світовому рівні єгиптянин не здобував нагород, хоча на континентальному чотири рази ставав чемпіоном Африки і ще одного разу — переможцем Африканських Ігор. Ель-Саєд першим набрав очки проти Насібова. За півтори хвилини до кінця першого періоду єгиптянин діяв акт