Група смерті Євро-2020: Німеччина врятувалася у грі з угорцями, три пенальті на Францію і Португалію

abzac.news

Збірна Португалія зіграла унічию 2:2 з командою Франції у завершальному турі групового турніру у групі F. Поєдинок пройшов у Будапешті у середу 23 червня. Обидві команди видали чудовий матч і за моментами, і за голами. Португальці першими повели в рахунку. На 29-й хвилині Кріштіану Роналду реалізував 11- метровий удар, пробивши Уго Льоріса. Франція також відігралася з пенальті. На 45-й хвилині Карім Бензема також реалізував 11-метровий удар – 1:1. На початку другого тайму Франція виходить вперед. Бензема на межі офсайду переграв воротаря португальців – 2:1. ВАР також відзначив, що Бензема забив чистий гол. На 58-й хвилині іспанський рефері Антоніо Матеу Лаос призначає третій пенальті в цій