Три пенальті і два дублі: Франція і Португалія в бойовому матчі Євро-2020 не виявили переможця

Команди порадували результативним футболом. Збірна Франції зіграла внічию з національною командою Португалії в матчі третього туру групи F Євро-2020. Зустріч на стадіоні "Пушкаш-Арена" в Будапешті завершилася з рахунком 2:2. Перший тайм поєдинку вийшов не особливо видовищним. Команди обмінялися забитими м'ячами, але обидва вони стали наслідком двох 11-метрових ударів. На 31-й хвилині рахунок у матчі, реалізувавши пенальті, відкрив У дебюті другого тайму французи вийшли вперед. Бензема вийшов на побачення з На 60-й хвилині рахунок знову став рівним. Це Роналду оформив дубль, реалізувавши другий пенальті, який був призначений у ворота Французи могли вирвати перемогу після дальнього удару Стеж