Євро-2020: після матчу з Македонією Андрій Шевченко звернувся до дружини і дітей

sport.comments.ua

Андрій Шевченко (фото з відкритих джерел) Збірна України у другому турі групового етапу Євро-2020 зіграла в Бухаресті з Північною Македонією (2:1). У першому таймі збірна з Причорномор'я повела завдяки голам півзахисника Ярмоленка і нападника Яремчука. Після перерви захисник балканців Аліоскі не реалізував пенальті, але ефективно зіграв на добиванні. Потім воротар збірної Північної Македонії Димитрієвськи парирував удар хавбека Малиновського з одинадцятиметрової позначки. Після перемоги в матчі Євро-2020 із Північною Македонією головний тренер нашої збірної Андрій Шевченко зробив зворушливий пост подяки. Зазначимо, що в групі C, крім українців і македонців, виступають національні команди Ні