Збірна України вийшла на 2-ге місце у своїй групі Євро-2020: допомогла перемога Нідерландів над Австрією

"Помаранчеві" вже вийшли до 1/8 фіналу турніру. Збірна Нідерландів обіграла національну команду Австрії в матчі другого туру групи C Євро-2020. Зустріч на "Йохан Кройф Арені" в Амстердамі завершилася з рахунком 2:0. Підопічні До перерви нідерландці мали ще дві гарних можливості, щоб забити. В обох випадках воротам австрійців загрожував той же Депай, але обидва рази його підводила точність. Другий м'яч у грі було забито на 67-й хвилині. Лише після цього австрійці спромоглися створити загрозу воротам Перемога дозволила підопічним де Бура за тур до кінця забезпечити собі вихід до 1/8 фіналу Євро-2020. Стежте за останніми новинами ТСН у Google News