Помста за півфінал Чемпіонату світу: збірна Англії перемогла Хорватію на Євро-2020

tsn.ua

Долю поєдинку вирішив єдиний м'яч. Збірна Англії перемогла команду Хорватії в матчі першого туру групи D Чемпіонату Європи-2020. Зустріч у Лондоні на стадіоні "Вемблі завершилася з рахунком 1:0. Дивіться також: календар і результати матчів фінального турніру Євро-2020 У першому таймі команди не створили великої кількості гольових моментів. Англійці видали потужний старт, але удар Фодена з меж штрафного на 5-й хвилині прийняла на себе стійка, а постріл Філліпса здалеку потягнув голкіпер "картатих" Ліваковіч. Утім, після перерви підопічні Гарета Сутгейта все ж досягли успіху. На 57-й хвилині Філліпс вивів Майже одразу Англія могла забивати забивати другий гол. Маунт прострілив у штрафну, де д