Росія зганьбилася в першому матчі на Євро 2020 (відео)

narodna-pravda.ua

Росія зганьбилася в першому ж матчі в рамках Євро 2020. Збірна РФ приймала 12 червня бельгійців у Санкт-Петербурзі, але вболівальники стали залишати трибуни вже через десять хвилин після початку гри. Змагання закінчилося програшем росіян з рахунком 3:0 Відео голів у ворота збірної Росії – дивіться нижче в нашому матеріалі. На початку матчу вболівальники були натхнені, але вже після першого голу у ворота збірної Росії у виконанні Ромелу Лукаку на 10-й хвилині матчу, ряди фанзони порідшали. Ворота бельгійців здавалися непробивними. Цікаво, що навіть російські ЗМІ не соромлячись називають гру ганьбою. Після другого голу, який закотив Томас Меньє на 34-й хвилині, трибуни порідшали ще більше. “З