Нововолинська тхеквондистка привезла «бронзу» зі змагань у Харкові

bug.org.ua

Валерія Романенко з Нововолинська посіла третє місце у змаганнях з тхеквондо, які відбувалися 21-го квітня в Харкові. Як розповів тренер спортивного клубу «Дінаміс» Валерія Романенко зайняла 3 місце, провівши три поєдинки. У другому бою зустрілася з призеркою Європи та перемогла її з рахунком 22:9. У третьому поєдинку поступилася спортсменці з Києва, програвши по золотому балу 2-1. “Зараз готуємося на Гімназіаду в Івано-Франківську, який відбудеться 14-го травня. Це відбірковий турнір на чемпіонат світу серед школярів, що пройде в Сербії у кінці вересня. Віримо що переможемо”, – розповідає тренер.