Львівські волейболісти втретє виграли Суперлігу

volyn.com.ua

Перемога у 3 матчі фінальної серії плей-офф принесла «кажанам» нове чемпіонство, уже втретє. Рахунок гри 3:0 (25:23;25:21;25:19), пише Стіни власного майданчика не допомогли «Епіцентру» відігратись. Стіни власного майданчика не допомогли «Епіцентру» відігратись. Хоча у першому сеті команди йшли на рівних, а в середині матчу господарі навіть опинилися попереду. Проте в останні хвилини «кажани» випереджають суперника, а подача Квафарени приносить львівській команді перемогу. Перемагають львів’яни і у 2 наступних сетах. І стають найсильнішою командою України. Кращим догравальним гравцем чемпіонату став Ілля Ковальов. Кращий центральний блокуючий – Юрій Семенюк, кращий діагональний чемпіонату