Волинянка стала триразовою чемпіонкою України з велоспорту на треку

volyn.com.ua

З 13 по 18 квітня 2021 року у Львові проходив чемпіонат України з велоспорту на треку серед молоді до 23 років. В змаганнях взяли участь спортсмени з 17 регіонів України, а також команда Білорусі, у загальній кількості 212 учасників. Триразовою чемпіонкою України серед жінок до 23 років стала волинянка Здобула впевнену перемогу у трьох дистанціях: спринт, кейрін та командний спринт. Слід відзначити високі результати волинських юніорок – 4 місце в командному спринті посіла Вітаємо волинську чемпіонку та її тренерів з перемогами та бажаємо нових переможних п’єдесталів. Читати також: Сьогодні на Ратнівщині Народному Герою України кажуть: «Слава!»