"Ворскла" обіграла "Зорю" у матчі з шістьма голами. Боротьба за "бронзу" УПЛ стає жорсткішою

narodna-pravda.ua

Ворскла обіграла Зорю у матчі з шістьма голами. Боротьба за бронзу УПЛ стає жорсткішою

Полтавська “Ворскла” обіграла в домашніх стінах луганську “Зорю” – 4:2. Перемога дозволила полтавцям впритул наблизитися до третього місця Української Прем’єр-ліги. Детальніше про матч – у матеріалі РБК-Україна. Гравці “Ворскли” вже на старті поєдинку вийшли вперед. На 8-й хвилині помилкою в обороні “Зорі” скористався Степанюк, який відзначився після передачі Якуба – 1:0. Далі луганчани помилятися стали ще більше. Як підсумок ще два голи на 24-й та 30-й хвилинах у першій половині від Кулача. У другому таймі форвард “Ворскли” оформив хет-трик – знову гол у свої ворота “привіз” захист “Зорі”, обрізавшись в центрі поля. Під кінець матчу “Зоря” таки змогла відіграти один м’яч – на 80-й хвилині