Спортсменки Тернополя з веслування на байдарках та каное здобули 4 золотих та 2 срібних медалі на Кубку України

biznesoblast.com

13 квітня на веслувальному каналі у м. Дніпро проходив Кубок України з веслування на байдарках та каное, присвячений пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Тернопільські вихованці ШВСМ та КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з водних видів спорту» взяли участь у змаганнях та стали володарками шести нагород. Дві срібні медалі на дистанції 500 м здобули вихованці КДЮСШ з водних видів спорту: Ліза Балик та Дарія Довбня в складі байдарки-четвірки серед дівчат 2003- 2004 року народження. 4 золотих медалі виборола студентка Західноукраїнського національного університету Іванна Дяченко. Спортсменка двічі перемогла в байдарці-одиночці на дистанціях 200 м і 500 м. У двійці-мікс з