Україна перемогла у медальному заліку на ЧЄ з важкої атлетики в Москві

abzac.news

Ірина Деха, Фото: Національний олімпійський комітет Українська збірна перемогла у медальному заліку на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві (Росія). Джерело: трансляція змагань Деталі: українські важкоатлети завоювали 17 медалей (10 золотих, 3 срібні і 4 бронзові) і очолили загальний залік чемпіонату. Друге місце здобула збірна Болгарії, а на третє в останній день вийшла збірна Грузії, завдяки світовому рекорду у двоборстві від легенди важкої атлетики Лаші Талахадзе, який підняв у сумі 485 кілограм. Відзначилася в останній день і українка Анастасія Лисенко, яка додала у скарбничку збірної України ще 3 срібні медалі в змаганнях серед жінок понад 87 кг. Передісторія: Джерело