Головний тренер ФК Буковина Євген Коваленко: Програли фізично і психологічно

pogliad.ua

Головний тренер «жовто-чорних» Євген Коваленко у коментарі клубній пресслужбі підбив підсумки матчу «Ужгород» – «Буковина» (3:2), пише bukfc.com: «У перші 30 хвилин хлопці виконали те, що ми від них вимагали, навіть, можна сказати, весь перший тайм. Перекрили найсильніших футболістів «Ужгорода», забили м’яч, мали моменти, домінували у першій половині гри. Сподівались, що буде позитивний результат. Але у другому таймі два-три футболісти вже попросили заміну. Сивка був травмований і вже не міг грати, Калайтан теж уже не міг продовжувати гру. Граємо одним складом, ротації мало і не вистачає лави запасних. Ті хлопці, які вийшли на заміну, не підсилили гру, хіба певною мірою один з них. Не було