Українська легкоатлетка показала найкращий результат сезону і стала чемпіонкою Європи: відео

abzac.news

Українка Марина Бех-Романчук стала переможницею чемпіонату Європи 2021 з легкої атлетики в закритих приміщеннях. Турнір в даний час проходить в Торуні (Польща). Бех-Романчук завоювала золоту медаль у стрибках в довжину. Переможним став стрибок українки в останній спробі. Українська спортсменка стрибнула на 6 метрів 92 сантиметри і на чотири сантиметри випередила діючу чемпіонку світу німкеню Маланку Міхамбо. Варто відзначити, що українці не вигравали чемпіонат Європи в приміщенні з 2015 року. Для 25-річної Бех-Романчук золота медаль чемпіонату Європи стала головним досягненням в кар’єрі. Раніше вона ставала срібною призеркою чемпіонатів світу та Європи, а також ставала переможницею Європейс