Українка здобула срібну медаль у спринті на етапі кубка світу з біатлону

bukovyna.online

Юлія Джима провела дві стрільби без промахів. Фото sport.24tv.ua Українська біатлоністка Юлія Джима здобула срібну медаль у спринті на 7,5 км на етапі кубка світу. Про це повідомляє Українська правда. Змагання відбуваються у місті Нове-Место, що в Чехії. Зазначають, що у ході гонки Юлія Джима провела дві стрільби без промахів, але поступилася на 9,3 секунди лідерці сезону — норвежці Тіріль Екхоф. На третьому місці цієї гонки — італійка Ліза Вітоцці. Вона програла українці 6 секунд. Крім того вся українська збірна візьме участь у гонці переслідування, яка відбудеться у неділю. Раніше ми писали про те, що українець Іван Страганон переміг на чемпіонаті з гольфу в Туреччині. Радимо вам також по