На Острожчині стартував мініфутбольний турнір

ostrog.rayon.in.ua

На Рівненщині стартував ХІ відкритий чемпіонат Острозької громади з мініфутболу. Першу зустрічі 1 та 2 туру відбулися в неділю, 28 лютого, на мініфутбольному майданчикові села Розваж. Як повідомляли раніше, на турнір 2021 року заявилося 15 команд. Відповідно до результатів, оприлюднених на сторінці Острозької районної асоціації футболу, найрезультативнішим матчем перших турів стала зустріч ФК «Грем’яче» – «Юність» (Плоске) – 14:0. У зустрічі бадівської «Ниви» та військової частини з Нетішина м’яч виймали зі сіток воріт 11 разів – 3:8. Найменше голів забили в зустрічі ФК «Вельбівно» – ФК «Розваж» – 1:1. Тривалість матчів – два тайми по 15 хвилин. Усі результати 1 та 2 тур ХI відкритого чемп