Київське “Динамо” зміцнило своє лідерство в УПЛ

1news.com.ua

У Львові матчем за участі однойменного клубу із “Динамо” завершувалася програма 16-го туру чемпіонату України, інформує 1NEWS. Швидкий гол Бесєдіна на першій хвилині баталії вивів “біло-синіх” вперед, а м’яч з пенальті від Циганкова подвоїв результат — 2:0. На 52 хвилині Кендзьора забив третій м’яч “Динамо” у зустрічі. Крапку поставив Лєднєв (90 хв). До цього гол-престижу у господарів забив Нич — 4:1. У підсумку, після програшу “Шахтаря”, “динамівці” виривалися вперед в чемпіонській гонці, випереджаючи “гірників” на чотири очки. “Львів” знаходиться у зоні вильоту — 14-та позиція і 12 очок.