Маліновський забив красивий гол за «Аталанту» (Відео)

volyn.com.ua

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився забитим голом за «Аталанту» в матчі 24-го туру Серії А проти «Сампдорії». Маліновський вийшов на поле з перших хвилин і на 40-й хвилині відкрив рахунок у матчі, інформує Після пасу від Луїса Муріеля українець на швидкості добіг до штрафного майданчика і з шістнадцяти метрів красивим ударом направив м'яч у верхній кут воріт. Для Маліновського цей гол став другим у поточному сезоні в чемпіонаті Італії. Свій перший м'яч він забив ударом зі штрафного. На 83-й хвилині українець був замінений. «Аталанта» в підсумку здобула перемогу з рахунком 2:0. Ще один українець Віктор Коваленко весь матч провів у запасі бергамасків. Відео опублікован