Підопічні Кумана і без Ліонеля Мессі розписалися у воротах Бущана чотири рази

volyn.com.ua

Ліга чемпіонів. Груповий турнір. Група?G. 4-й тур. «Динамо» (Київ, Україна) — «Барселона» (Барселона, Іспанія)— 0:4 (0:1 — Сержиньйо Дест, 52 хв.; 0:2 — Мартін Брайтвайте, 57 хв.; 0:3 — Мартін Брайтвайте, 70 хв. (з пенальті); 0:4 — Антуан Грізманн, 90+2 хв.) 24 листопада 2020 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Без глядачів. Головний суддя Матей Юг (Словенія). А ось по перерві підопічні Рональда Кумана відвантажили у ворота Георгія Бущана відразу чотири м’ячі. Розгром українського клубу розпочав 20-річний американець нідерландського походження Сержиньйо Дест. Далі був дубль від загалом не надто забивного 29-літнього данського форварда Мартіна Брайтвайте. А вже на доданих хвилинах розгро