Шахтар сенсаційно в гостях обіграв Реал

glavred.info

У середу, 21 жовтня, в Мадриді на резервному стадіоні "галактікос" "Альфредо Ді Стефано" відбувся матч першого туру групового раунду Лігочемпіонська осінь почалася для українських грандів жорстко і кардинально по-різному. А ось донецький Шахтар встановив, без жартів, історичне досягнення. Адже з всемогутнім мадридським Реалом українські команди майже ніколи не грали. На 29-й хвилині дриблінг від Корнієнко. Пас на Тете - Куртуа безсилий. 0:1. За чотири хвилини той же Тете вдарив. Куртуа відбив - але на свого захисника Варана. А той замість виносу засандалив м'яч у ворота - 0:2. Але і це було ще не все. На 42-й хвилині спрацювала бразильсько-єврейська зв'язка Шахтаря. Тете втік від оборони Ре