Франківка виборола медалі на Кубку світу з веслування

pravda.if.ua

Українська спортсменка стала найкращою на 500 м і другою на коротшій дистанції. Франківська спортсменка Людмила Лузан, котра розпочинала свою кар’єру в місцевому СК “Альбатрос” а нині представляє Полтавщину, виграла дві медалі на Кубку світу в Сегеді (Угорщина), На дистанції 500 м в каное-одиночці уродженка Івано-Франківська фінішувала першою. А до цього на 0.02 секунди поступилася одній з суперниць на коротшій дистанції в 200 м. в золотому для Лузан заїзді четвертою стала ще одна українка Олена Циганкова. Результати заїзду на 500 м Результати заїзду на 200 м