Динамо феєрично розгромило Гент у Лізі чемпіонів

glavred.info

Зазвичай команда після Але сьогодні був не той випадок. І, будь ласка, на 9-й хвилині Супряга пішов на ривку від Пластуна, після чого прострілив у воротарську на Буяльського. Той красиво п'ятою послав м'яч у ворота - На 36-й хвилині м'яч влучив у руку Пластуну, коли він намагався перервати простріл з правого флангу від Жерсона. Суддя був невблаганний - пенальті у ворота Гента. Де Пена потужно і без шансів для воротаря пробив та зробив рахунок - 2: 0. Через дві хвилини суддя призначив ще один пенальті - за фол Нгаду на Супрязі. Але скасував його, подивившись повтор через VAR. Виявилося, що форвард Динамо був в офсайді, коли отримував пас. Відразу після перерви натиск Динамо не знизився. І ос