Рівненські "Верес" та "Кардинал" повернулися з виїздних матчів

rivne1.tv

Рівненські Верес та Кардинал повернулися з виїздних матчів

Перша поразка у новому сезоні. Рівненський «Верес» в матчі четвертого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги з мінімальним відривом поступився "Чорноморцю". Усе вирішив єдиний гол, який одесити провели на старті другого тайму. Попри те, що "Верес" мав декілька хороших нагод відзначитися, але жоден з своїх моментів рівняни не реалізували. Після голу одесити грали на утримання рахунку і створювали моменти на контратаках. 1:0, «Верес» програє «Чорноморцю», запам’ятавшись глядачам лише навісами та майстерною грою голкіпера Богдана Когута. Разом з тим, порадувати своїх вболівальників зумів "Кардинал-Рівне", який нарешті перервав серію невдалих матчів, обігравши на виїзді "Де Трейдинг".