Веслувальниця Людмила Лузан взяла дві медалі на Кубку світу

galinfo.com.ua

Українська спортсменка стала першою на дистанції 500 м і другою на 200м. Українська спортсменка Людмила Лузан виграла дві медалі на Кубку світу в угорській Сегеді. На дистанції 500 м в каное-одиночці уродженка Івано-Франківська, яка зараз представляє Полтавщину, фінішувала першою. А за годину до цього на дистанції в 200 м Людмила Лузан лише на дві соті секунди поступилася суперниці з США, завоювавши срібло. Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, Еліна Світоліна переграла представницю Казахстану у фіналі турніру WTA. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter. НА ГОЛОВНУ