«Зоря» і «Шахтар» зіграли внічию 2:2

volyn.com.ua

20 вересня в Запоріжжі відбувся центральний матч 3-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Зоря» приймала «Шахтар». Поєдинок завершився результативною нічиєю - 2:2, інформує У першому таймі «Зоря» діяла на рівних з чемпіоном України, але рахунок на 17-й хвилині відкрив все одно «Шахтар»: Корнієнко зробив простріл, а на дальньому кутку воротарського першим на м'ячі опинився Марлос - 1:0. Луганчани досить швидко відновили рівновагу. На 19-й хвилині Кочергін отримав передачу від Кабаєва, змістився на лівому фланзі штрафного майданчика і завдав точного удару в ближній кут низом - 1:1. У середині першого тайму підопічні Віктора Скрипника заробили пенальті - на 28-й хвилині Кабаєв впав у центр