Німецький «РБ Лейпциг» сенсаційно переміг іспанський «Атлетіко» і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

volyn.com.ua

Напередодні у другому чвертьфіналі Ліги чемпіонів в Лісабоні зустрічалися німецький «РБ Лейпциг» і іспанський «Атлетіко». У півфінал сенсаційно вийшов представник Німеччини, який здобув перемогу над фаворитом з рахунком 2:1, інформує Рахунок в матчі був відкритий після перерви - Дані Ольмо головою замкнув подачу Марселя Забітцера з правого флангу. «Атлетіко» вдалося відігратися на 71-й хвилині - Жоау Феліш увірвався в штрафну і був збитий. Португалець сам реалізував пенальті. Переможний гол був забитий на 88-й хвилині - Анхеліньо віддав під удар Тайлеру Адамсу, той пробив з-за меж штрафного, і м'яч рикошетом від Стефана Савича влетів у ворота. «РБ Лейпциг» вперше в історії вийшов у півфінал