Буковинець виборов 2 призових місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках

0372.ua

У місті Дніпро з 4 по 7 серпня проводився багатоденний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Про це повідомляє 0372.ua . Багатоденний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів відбувся у місті Дніпро. У змаганнях взяли участь 300 спортсменів. Буковину на чемпіонаті представила команда із Новодністровська. Її учасник, Михайло Хаян, здобув призові місця у двох дисциплінах. У складі збірного екіпажу байдарки-двійки на дистанції 200 метрів наш спортсмен завоював друге місце. У категорії байдарка-четвірка Михайло здобув ІІІ місце, та виконав норматив Майстра спорту України. Тренерами команди були Сергій та Олена Осипенки. Попри карантинні обмеженн