Лучани «відметалуржили» запоріжців, неначе Аргентина — ​Ямайку! А в ці хвилини дають лупня черкащанам!

volyn.com.ua

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 27–й тур. «Волинь» (Луцьк) — ​«Металург» (Запоріжжя) — ​5:0 (1:0 — ​Денис Кожанов, 11 хв.; 2:0 — ​Амбросій Чачуа, 27; 3:0 — ​Денис Кожанов, 47, з пенальті; 4:0 — ​Валерій Сад, 74; 5:0 — ​Богдан Кобзар, 85). 29 липня. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя Олександр Шандор (Львів). Результати луцької «Волині» в «післякарантинний» період продовжують нагадувати такі собі гойдалки. Після прикрої розгромної поразки від «Агробізнеса» підопічні Андрія Тлумака рознесли на друзки одного із аутсайдерів турніру — ​запорізький «Металург». Результат «а–ля Аргентина — ​Ямайка» забезпечили дубль Дениса Кожанова (вже 17 голів у голеадорському доробк